تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / فروش استثنایی دستکش نیتریل بدون پودر | بازرگانی رزمد

فروش استثنایی دستکش نیتریل بدون پودر | بازرگانی رزمد

دستکش نیتریل بدون پودر  نوعی دستکش معاینه بدون پودر است که توسط بازرگانی رزمد با قیمت استثنایی ۲۲ هزار تومان به فروش می رسد. دستکش نیتریل مشکی و آبی در ایران بیشتر مورد استفاده هستند. نمایندگی فروش دستکش نیتریل همچنین دستکش وینیل بدون پودر را با قیمت ۱۹ هزار تومان به فروش می رساند.

دستکش نیتریل چیست؟

یکی از پرکاربردترین دستکش های پزشکی دستکش نیتریل است. در ساخت دستکش نیتریل از لاستیک سنتتیک یا همان نیتریل استفاده می شود. این دستکش ها دارای مقاومت شیمایی بسیار مناسب، مقاومت خوب در برابر سوراخ شدن و فاقد لاتکس طبیعی است. به همین خاطر در مراکز پزشکی بخصوص دندانپزشکی ها، صنایع مختلف از جمله صنعت نفت و صنعت غذایی بسیار پرکاربرد است.

نمایندگی فروش دستکش نیتریل همواره شرایط خرید اینترنتی دستکش نیتریل بصورت عمده را تعیین می کند. این بدان خاطر است که نمایندگی پخش دستکش نیتریل انواع دستکش آزمایشگاهی و دستکش نیتریل مشکی را با قیمت استثنایی عرضه می کند. برای اطلاع از لیست قیمت های دستکش نیتریل بدون پودر به سایت نمایندگی فروش دستکش نیتریل مراجعه کنید.

دستکش معاینه بدون پودر

دستکش های پزشکی در انواع معاینه و جراحی تولید می شوند. دستکش معاینه نیتریل، وینیل و لاتکس از جمله آنها هستند. دستکش های نیتریل و وینیل معمولا بدون پودر هستند. دستکش نیتریل بدون پودر در انواع رنگ های تولید می شود. در ایران بیشتر دستکش نیتریل مشکی و دستکش نیتریل آبی استفاده می شود. دستکش معاینه نیتریل در مراکز دندانپزشکی، مراکز زیبایی و آرایشگاه ها کاربرد زیادی دارند.

در هنگام خرید دستکش معاینه باید به موارد مصرف آن، رنگ مورد نظر مرکز و برخی موارد دیگر توجه کرد. دستکش وینیل بدون پودر نیز یکی دیگر از اقلام دستکش معاینه است که کاربردهای بهداشتی- درمانی و صنعتی فراوانی دارد. دستکش های وینیل از PVC ساخته می شوند و از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه هستند. برای مثال قیمت دستکش وینیل حریر در بازار دستکش پزشکی ایران حدود ۱۹ هزار تومان است.

دستکش نیتریل بدون پودر با قیمت استثنایی

نمایندگی فروش دستکش نیتریل انواع دستکش نیتریل مشکی و دستکش نیتریل آبی را در بازار عرضه می کند. چنانچه شما قصد خرید اینترنتی دستکش نیتریل بدون پودر بصورت عمده را دارید با مدیریت فروش بازرگانی رزمد تماس حاصل فرمایید.

خرید دستکش معاینه بدون پودر همواره از دغدغه های مراکز درمانی و صنایع گوناگون است. هزینه های مصرفی بالا معمولا خوشایند این مراکز نیست. دستکش وینیل بدون پودر بعنوان یک دستکش معاینه گزینه مناسبی برای بسیاری از صنایع است. سالن های زیبایی، آرایشگاه ها و تاتو کار ها بیشتر از دستکش نیتریل مشکی استفاده می کنند. در حال حاضر قیمت دستکش نیتریل مشکی OP بصورت عمده ۳۵ هزار تومان است.

دستکش وینیل بدون پودر

دستکش وینیل بدلیل راحتی استفاده و مقرون به صرفه بودن بسیار مورد توجه است. نمایندگی پخش دستکش وینیل برای رفاه حال خریداران گرامی خرید اینترنتی دستکش وینیل بصورت عمده را فراهم آورده است. شما با تماس با واحد فروش ما می توانید لیست قیمت ها را دریافت کرده و بهترین تصمیم برای خرید را اتخاذ کنید.

همچنین این نمایندگی انواع دستکش نیتریل بدون پودر را عرضه می کند و فروش انواع دستکش جراحی بدون پودر را بصورت عمده انجام می دهد. از این رو شما بصورت مستقیم می توانید خرید های خود را از کارخانه انجام دهید. برای مثال قیمت دستکش وینیل حریر بصورت عمده ۱۹ هزار تومان است.

قیمت دستکش نیتریل مشکی

معمولاً دستکش نیتریل بدون پودر تولید می شود. دستکش نیتریل رنگی طرفداران بسیار دارد و در صنایع مختلف و مراکز درمانی بصورت گسترده استفاده می شود. برای مثال دستکش نیتریل مشکی در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها به حدی کاربرد دارد که نام این دستکش را دستکش آرایشگری مشکی یا دستکش آرایشگری می نامند.

دستکش نیتریل مشکی OP PERFECT یا حریر ایران و دستکش گلوری تاچ بیشترین حجم فروش را در بین دستکش های مشکی دارند. نمایندگی فروش دستکش نیتریل امکان خرید دستکش نیتریل آبی و دستکش یکبار مصرف پزشکی را فراهم آورده است. بنابراین برای سفارش های عمده خود می توانید از طریق بازرگانی رزمد بصورت مستقیم از کارخانه خرید نمایید.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش دستکش وینیل و لیست قیمت

آیا نمایندگی های فروش دستکش وینیل در سراسر ایران تمام برندهای موجود در بازار ایران …

کانال تلگرام