تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / قیمت دستکش لاتکس پودری | دستکش لاتکس کم پودر ارزان

قیمت دستکش لاتکس پودری | دستکش لاتکس کم پودر ارزان

 • قیمت دستکش لاتکس پودری و کم پودر ارزان چقدر است؟
 • قیمت انواع دستکش پزشکی در بازار ایران چقدر است؟
 • عوامل مؤثر بر قیمت دستکش لاتکس حریر و قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت کدامند؟
 • بهترین برند دستکش نیتریل و دستکش وینیل چیست؟
 • آیا قیمت دستکش لاتکس وینیل تفاوت دارد؟

دستکش های پزشکی و انواع آن

 • دستکش لاتکس

دستکش پزشکی یکی از انواع دستکش های یکبار مصرف هستند که خود با توجه به مواد مورد استفاده در آن ها شامل دستکش لاتکس، وینیل، نیتریل و جراحی می باشد. قیمت دستکش لاتکس پودری و کم پودر با یکدیگر متفاوت است، بدین صورت که دستکش لاتکس پودری قیمتی بالاتر از قیمت دستکش های لاتکس کم پودر و بدون پودر دارد. دستکش لاتکس evolve یکی از برند های وارداتی معروف کشور مالزی می باشد. دستکش لاتکس جراحی شامل ۴ مدل می باشد: استریل ، پودری ، قابل اتوکلاو و بدون پودر.

 • دستکش نیتریل

یکی از مشخصات دستکش نیتریل فاقد لاتکس بودن آن و مقاومت در برابر حلال های چربی و شیمیایی است. دستکش نیتریل رنگی در رنگ های آبی، مشکی، بنفش، نارنجی و سبز تولید می شود که نوع غیر رنگی آن دستکش نیتریل سفید است. تولید دستکش نیتریل مشکی به دلیل مصارف خاص آن نسبت به دیگر رنگ ها کمتر است و یکی از موارد استفاده از آن در آرایشگاهها به عنوان دستکش آرایشگری مشکی است. در امر پزشکی بهترین دستکش نیتریل، دستکش نیتریل آبی می باشد.

 • دستکش وینیل

کم هزینه بودن، ساخته شده از کلراید پلی وینیل (pvc)، فاقد لاتکس و دوام کم نسبت به دستکش نیتریل از مشخصات دستکش وینیل به حساب می آید. فروش دستکش وینیل بدون پودر و همچنین نیتریل و لاتکس بدون پودر توسط بازرگانی رزمد در سرتاسر کشور انجام می پذیرد. برند های معروف ایرانی شامل دستکش وینیل رز مریم، حریر، وی مد، رویال و غیره می باشد. نسبت به دستکش نیتریل و لاتکس، دستکش وینیل شفاف تر است؛ از این دستکش ها به طور معمول در تمیزکاری، آزمایشگاه و آشپزخانه استفاده می شود.

 • دستکش نایلونی

دستکش نایلونی آرام قابل استفاده در معاینات پزشکی و به صورت کاملا بهداشتی توسط بازرگانی رزمد عرضه می شود. جهت اطلاع از قیمت دستکش نایلونی یکبار مصرف و خرید عمده دستکش نایلونی تماس با این نمایندگی پیشنهاد می شود. قیمت دستکش یکبار مصرف فریزری و کیفیت مناسب آن مطلوب استفاده در محیط های آرایشی و بهداشتی می باشد و همچنین به دلیل ضخامت کم، یک بار مصرف می شود.

در خانواده ها دستکش پلاستیکی یک بار مصرف جهت پخت و پز، تمیزکاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت دستکش پلاستیکی یکبار مصرف به دلیل غیر استریل و بدون پودر بودن آن پایین است. دستکش یکبار مصرف شیک سابقه ای طولانی در این عرصه دارد. قیمت دستکش پوش را می توان توسط دفاتر فروش ، نمایندگی ها و وبسایت های رسمی اینترنتی بررسی کرد.

 • دستکش نئوپرن

هنگام کار با مواد شیمیایی بسیار قوی و یا ترکیبی از حلال ها یا اسید ها به سبب خطرات تماس با این مواد نوعی از دستکش های ضد مواد شیمیایی به رنگ مشکی تولید می شود که نام آن ها دستکش نئوپرن است. از نظر حس لامسه همانند لاتکس، ولی فاقد لاتکس می باشد. همچنین خصوصیت الاستیکی بهتری نسبت به نیتریل دارد. این دستکش در صنایعی همچون کامپیوتر ، برق ، پزشکی و خودروسازی کاربرد زیادی دارد.

نمایندگی دستکش لاتکس

نمایندگی دستکش لاتکس biomax و نمایندگی دستکش spa، دو نمایندگی پخش دستکش لاتکس در ایران هستند. قیمت دستکش spa glove توسط نمایندگی دستکش spa مشخص می شود. خرید دستکش جراحی ایرانی به دو شکل پودری و بدون پودر جهت مصرف در بیمارستان ها به صورت عمده و خرده توسط نمایندگی فروش رزمد در سرتاسر ایران قابل انجام می باشد. دستکش کرنبری نوعی از دستکش نیتریل می باشد که می توان آن را توسط نمایندگی دستکش کرنبری تهیه کرد. این دستکش احساس سبکی به انگشتان می دهد.

نمایندگی دستکش نیتریل، پخش دستکش نیتریل در انواع مختلفی همچون کرنبری، گلوری تاچ و غیره را در رنگ ها و مدل های مختلف بر عهده دارد. دستکش معاینه نیتریل از پخت لاستیک تهیه می شود و در حرفه پزشکی مورد استفاده فراوان قرار می گیردو عمر بهتری نسبت به دستکش وینیل دارد. کارخانه دستکش پزشکی تولید دو نوع دستکش را بر عهده دارد:

 1. دستکش مناسب جراحی
 2. دستکش مناسب معاینه

همچنین این دستکش ها از نظر جنس به چهار دسته تقسیم می شوند:

 1. نیتریل
 2. وینیل
 3. لاتکس
 4. نایلونی

دستکش نیتریل و انواع آن

دستکش نیتریل مشکی در آرایشگاه ها، آشپزخانه ها، سالن های تاتو، هتل ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این دستکش مقاوم در برابر سوراخ شدن و پارگی است و به علت رنگ مشکی آن موجب نمایش ندادن لکه ها می شود. خرید دستکش نیتریل مشکی به دلیل استفاده های خاص از آن کمتر است و دو برند گلوری تاچ و حریر به تولید این دستکش مشغول هستند. قیمت دستکش نیتریل مشکی به عواملی چون میزان واردات محصول، تولید داخلی و قیمت ارز بستگی دارد.

نمایندگی فروش دستکش نیتریل شرایطی را فراهم کرده است که از طریق آن خرید اینترنتی دستکش نیتریل امکان پذیر شده است. خرید دستکش نیتریل آبی جهت امور پزشکی بیشتر از نیتریل مشکی مورد استقبال قرار می گیرد؛ زیرا نازک تر هستند و به عنوان دستکش بدون لاتکس شناسایی می شود. دستکش نیتریل کرنبری ساخت کشور مالزی است. این دستکش از کلرید پلی وینیل ساخته شده است. دستکش لاتکس از یک نوع ماده شیری رنگ از درختی به نام hevea brasiliensis  تهیه می شود ولی دستکش نیتریل سفید اینطور نیست.

دستکش وینیل و انواع آن

قیمت دستکش وینیل حریر به نسبت دستکش های خارجی ارزان تر است که این به دلیل تولید داخل بودن آن است ولی با این وجود شرکت تولیدی دستکش حریر یکی از بزرگترین شرکت ها در این خصوص در کشور می باشد. خرید دستکش وینیل بدون پودر جهت فعالیت های آزمایشگاهی و آشپزی انجام می گیرد و بهترین راه تهیه آن خرید اینترنتی به صورت عمده از بازرگانی رزمد می باشد.

بازرگانی رزمد با راه اندازی سیستم خرید اینترنتی دستکش وینیل خریداری این محصول را برای هموطنان عزیز آسان نموده است. مشخصات دستکش وینیل شامل ترکیب PVC، قابلیت کشسانی کمتر، زیست تخریب ناپذیر بودن، قابلیت بازیافت و غیره می شود. به دلیل کم بودن تعداد تولید کنندگان در سطح کشور قیمت دستکش وینیل حریر و دستکش وینیل رز مریم پایین است.

قیمت دستکش لاتکس پودری و بدون پودر ارزان چقدر است؟

قیمت دستکش لاتکس به عوامل بسیاری بستگی دارد. هر کدام از عوامل اثر منحصر به فردی بر قیمت می گذارند. مثلا قیمت دستکش لاتکس آبی رنگ نسبت به معمولی بیشتر است. معمولا دستکش های پودری و کم پودر ارزان تر از قیمت دستکش لاتکس پودری هستند. کشور سازنده یکی دیگر از عناصر مؤثر بر قیمت است. دستکش های ساخت مالزی از نوع ایرانی و چینی گران تر هستند. برای مثال دستکش لاتکس spa بدون پودر ۲۷ هزار و دستکش لاتکس بدون پودر ممتاز ۱۹ هزار تومان است.

برند عامل دیگری است که بر ارزش دستکش لاتکس اثر می گذارد. دستکش های لاکچری مانند دستکش ها ساخت شرکت کرانبری مالزی گران تر هستند. برای اطلاع از لیست قیمت های انواع دستکش های پزشکی با مدیریت فروش ما در ارتباط باشید. این موضوع خرید شما را بصورت دست اول میسر می سازد.

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت

قیمت دستکش اپی پرفکت در نمایندگی دستکش اپی پرفکت، قابل دسترسی می باشد. این نمایندگی دستکش وینیل op perfect را در سه سایز وارد بازار می کند. قیمت دستکش لاتکس پودری حریر به دلیل امکان حساسیت زا بودن آن نسبت به لاتکس بدون پودر کمتر می باشد. به منظور جلوگیری از انتقال پودر در بعضی از امور دستکش اپی پرفکت بدون پودر پیشنهاد می شود. برای دریافت لیست قیمت دستکش لاتکس با انواع برندها با ما در ارتباط باشید.

دستکش وینیل اپی پرفکت در صنایع غذایی استفاده می شود. قیمت دستکش حریر ایران در مقایسه با برندهای دیگر ایرانی بالاتر ولی در عین حال دارای کیفیتی مطلوب تر می باشد. نمایندگی دستکش لاتکس حریر این دستکش را در دو رنگ جعبه سبز و صورتی به فروش می رساند که تفاوت آن ها در هنگام لمس است. به همین دلیل جعبه های صورتی از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

قیمت دستکش پزشکی

مواد اولیه دستکش های وینیل به صورت بومی تهیه می شود به همین دلیل قیمت دستکش وینیل به نسبت دیگر دستکش ها پایین می باشد. قیمت دستکش جراحی حریر با توجه به نوع دستکش از لحاظ پودری و غیر پودری متفاوت است. ما خرید اینترنتی دستکش جراحی را جهت دریافت مستقیم و بدون دردسر شما از بازرگانی رزمد را پیشنهاد می کنیم.  قیمت دستکش نیتریل با توجه به خصوصیات ویژه و کیفیت آن مقرون به صرفه می باشد.

انواع دستکش یکبار مصرف در کشور تولید می شوند که دستکش لاتکس اولین دستکش یکبار مصرف تولیدی می باشد. دستکش جراحی بدون پودر دارای خاصیت کشسانی و لاتکس طبیعی می باشد. در حرفه دندانپزشکی جهت معاینه و جراحی دندان از دستکش دندانپزشکی استفاده می شود. دستکش جراحی ایرانی نسبت به دستکش معاینه از سطح سلامت و مراقبت بیشتری برخوردار است.

دستکش جراحی بدون پودر

از بین برند های خارجی می توان به دستکش جراحی بدون پودرulma ، دستکش جراحیDr glove  و دستکش جراحی intouch اشاره کرد که ساخت کشور مالزی هستند. این دستکش ها را می توان از طریق نمایندگی های سرتاسر کشور خریداری نمود. قیمت دستکش جراحی بدون پودر از طریق فروش عمده آن به نسبت فروش خرده پایین تر می آید روش فروش دستکش جراحی بدون پودر به شکل های متفاوتی انجام میگیرد که از هرطریق می توان محصول را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری نمود.

قیمت دستکش استریل جراحی پودر دار و دستکش استریل جراحی بدون پودر داخلی و خارجی با خرید اینترنتی دستکش جراحی جهت بیمارستان ها و مراکز جراحی و بهداشتی به صورت عمده از نمایندگی ها امکان پذیر می باشد. دستکش جراحی ایرانی از دسته دستکش های پزشکی به حساب می آید و از لحاظ کیفیت با برند های خارجی در رقابت قرار دارد و می توان ادعا داشت که با آنها برابری می کند. تنها دستکش وینیل و نایلونی جز دستکش های جراحی به حساب نمی آیند که به دلیل سطح محافظتی پایین آنها است.

قیمت دستکش لاتکس وینیل

قیمت دستکش وینیل حریر نسبت به برند های خارجی ارزان تر است و دستکش وینیل رز مریم ساخت شرکت حریر ایران می باشد که در گذشته تولید می شده ولی اکنون تولید آن متوقف شده است. برای آن که خرید دستکش وینیل بدون پودر از لحاظ اقتصادی یرای مشتریان عزیز به صرفه باشد، خرید اینترنتی دستکش وینیل بهترین راه حل جهت دستیابی به این محصول به صورت عمده می باشد. این دستکش ها در انجام کارهایی که دقت لمس بالایی نیاز دارند مناسب نیستند و نسبت به لاتکس دارای قیمتی پایین تر هستند.

قیمت دستکش لاتکس پودری به دلیل داشتن پودر نشاسته ذرت در آن که مانع انتقال آلودگی و پوشیدن آسان آن ها و همچنین مقاومت بیشتر آنها در مقایسه با دستکش وینیل نسبت به سوراخ شدن دارد مناسب است. عواملی که بر قیمت فروش دستکش وینیل و دیگر دستکش ها اثر گذار است ماده اولیه ، وارداتی یا بومی بودن، قیمت روز ارز و حجم سفارش می باشد. دستکش نیتریل جایگزین مناسبی برای دستکش لاتکس به جهت جلوگیری از حساسیت زا بودن آن به دلیل عدم استفاده لاتکس در ساخت آنها می باشد.

مطلب پیشنهادی

دستکش وینیل رز مریم| فروش عمده دستکش وینیل به قیمت کارخانه

برجسته ترین خصوصیت دستکش وینیل رز مریم چیست؟بزرگترین کارخانه تولید کننده دستکش وینیل در ایران …

کانال تلگرام