تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / ماسک FFP3 / ماسک سوپاپ دار کربن اکتیو با قیمت کارخانه

ماسک سوپاپ دار کربن اکتیو با قیمت کارخانه

ماسک سوپاپ دار کربن اکتیو یکی از بهترین ماسک های تنفسی است که برای محیط های آلوده بسیار مفید است. ماسک تنفسی N95 با لایه کربن در همه محیط ها کاربرد دارد. قیمت ماسک سوپاپ دار در حال حاضر ۲ هزار تومان که بسته به برند آن ممکن است تفاوت قیمت وجود داشته باشد.

ماسک تنفسی n95

انواع ماسک های تنفسی به دو دسته سوپاپ دار و بدون سوپاپ تقسیم می شوند. دسته نخست دو زیر بخش دارد یکی ماسک سوپاپ دار کربن اکتیو و دیگری بدون کربن اکتیو که بر اساس استاندارد NIOSH آمریکا و یا استاندارد EN تقسیم بندی و نام گذاری می شوند. استاندارد NIOSH دارای سه طبقه N، R و P تقسیم می شوند.

ماسک ماسک های فیلتر دار n95 99 برای مراقبت درمقابل گرد و غبار، فیوم (Fumes) و یا میست  (Mists) مورد استفاده قرار می ­گیرند. دسته بندی بر اساس استاندارد EN ماسک ها را به سه دسته FFP1، FFP2 و FFP3 تقسیم می کند. ماسک FFP2 بدون لایه کربن تقریباً معادل همان ماسک N95 و یک لایه کربن اکتیو آن معادل ماسک N99 است.

ماسک دلتا

انواع ماسک های تنفسی با برندهای گوناگون مانند ماسک SPC، ماسک پیتا، ماسک دلتا، ماسک ۳M، ماسک پایش و غیره در بازار وجود دارند. ماسک دلتا بعنوان یک برند ایرانی فعالیت می کند که طرفدران خاص خود را دارد. همه برندهای نامبرده ماسک FFP3 نیز تولید می کنند. قیمت فروش ماسک FFP3 بصورت عمده بین ۳ هزار و پانصد تا ۱۰ هزار تومان است.

قیمت ماسک سوپاپ دار

ماسک های سوپاپ دار کربن اکتیو در واقع بیشتر در دو طبقه FFP2 و FFP3 تولید می شوند. کربن اکتیو قابلیت فیلتراسیون نسبت بالایی به ماسک می بخشد. ماسک سوپاپ دار از نظر معنایی با ماسک فیلتر دار متفاوت است. همه ماسک های تنفسی فیلتر دار هستند. اما همه آنها دارای سوپاپ خروجی هوا نیستند.

تفاوت ماسک FFP2 و FFP3 در تعداد لایه کربن اکتیو آن هاست. بایستی خاطر نشان کرد که هر دو ماسک سوپاپ دار کربن اکتیو هستند. اما تفاوتی که با ماسک N95 دارند این است که این ماسک ممکن است دارای لایه کربن اکتیو نباشد. قیمت ماسک N95 و قیمت ماسک آزمایشگاهی نسبت به نوع طبقه بندی آنها متفاوت است. قیمت ماسک های N95 تقریبا از هزار و دویست تومان شروع می شود.

ماسک با فیلتر هپا

انواع ماسک فیلتر دار دارای استاندارد طبقه بندی برای سطح فیلتراسیون هستند. یکی از این استانداردهای جهانی استاندارد NIOSH است که طبق آنها ماسک ها به سه نوع N، R و P تقسیم می شوند. پس از این سه حرف یکی از اعداد ۹۵، ۹۹ و ۱۰۰ درج می شود. عدد ۱۰۰ نشانه قابلیت فیلتراسیون خیلی بالاست که در واقع به این نوع ماسک ها، ماسک با فیلتر هپا می گویند.

ماسک فیلتر دار N95 هر چند یک ماسک سوپاپ دار کربن اکتیو باشد، اما ماسک با فیلتر هپا نیست. قیمت این ماسک در طبقه بندی خود ارزان ترین است. قیمت ماسک آزمایشگاهی نیز به کاملا به طبقه و متریال بستگی دارد. ماسک های آزمایشگاهی بسته به نوع سطح خطر نسبت به یکدیگر متفاوت هستند.

ماسک سوپاپ دار کربن اکتیو با قیمت کارخانه

برای این که قیمت ماسک سوپاپ دار کربن اکتیو برای کارخانه جات، پالایشگاه ها، معادن و غیره به صرفه باشد آن ها ناچار هستند که بصورت مستقیم از کارخانه خرید کنند. ماسک با فیلتر هپا برای مراکز با احتمال خطر بالاتر مناسب هستند. قیمت ماسک سوپاپ دار FFP3 با دو لایه کربن اکتیو با کیفیت بالا بصورت عمده حدود ۵ هزار تومان است.

برای اطلاع از لیست قیمت ها و سفارش ماسک سوپاپ دار کربن اکتیو می توانید با نمایندگی های فروش این محصولات تماس بگیرید و یا اینکه برای اطلاع از شرایط خرید مستقیم از کارخانه می توانید با مدیریت فروش بازرگانی رزمد تماس حاصل فرمایید.

مطلب پیشنهادی

پخش ماسک فیلتردار آلودگی هوا به داروخانه ها

ماسک فیلتردار آلودگی هوا بصورت مستقیم از کارخانه و با قیمت پایه برای داروخانه های …

کانال تلگرام