تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / نمایندگی فروش دستکش وینیل و لیست قیمت

نمایندگی فروش دستکش وینیل و لیست قیمت

  • آیا نمایندگی های فروش دستکش وینیل در سراسر ایران تمام برندهای موجود در بازار ایران را بدون واسطه به مصرف کننده ها عرضه می نمایند؟
  • قیمت فروش عمده دستکش وینیل در نمایندگی دستکش spa چقدر است؟
  • قیمت دستکش وینیل حریر تحت تاثیر چه عواملی دستخوش تغییر میشود؟
  • مطمئن ترین مرجع خرید اینترنتی دستکش وینیل کدام است؟
دستکش وینیل، دستکش وینیل اپی پرفکت

خرید اینترنتی دستکش وینیل

دستکش وینیل حریر یکی از تولیدات شرکت اپی پرفکت یا همان حریر است که توانسته در بازار ایران جایگاه ویژه ای پیدا کند و از لحاظ کیفیت از رقیبان چینی خود پیشی بگیرد. قیمت دستکش وینیل حریر به صورت عمده در نمایندگی این دستکش ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان می باشد. خرید اینترنتی دستکش وینیل بدون پودر یکی از راههای مقرون به صرفه برای مصرف کننده ها می باشد که برای رسیدن به این امر با سرچ (نمایندگی دستکش  اپی پرفکت) در فضای اینترنت و اینستاگرام و تماس با شماره تلفن درج شده در متن می توان به مطمئن ترین مرجع خرید اینترنتی دستکش وینیل دست یافت و از لیست قیمت و دستکشهای یکبار مصرف وینیل موجود در نمایندگی اطلاع کسب کرد.

دستکش وینیل STM، دستکش وینیل مخصوص آشپزی
دستکش وینیل

درجدول زیر به لیست قیمت عمده دستکش های موجود در نمایندگی اشاره شده است:

ردیف   نام کالا تعداد در بسته تعداد در کارتن قیمت
۱ دستکش وینیل اپی پرفکت ۱۰۰ ۱۰ ۱۷،۵۰۰
۲ دستکش وینیل medi smart(مدی اسمارت) ۱۰۰ ۱۰ ۱۶،۵۰۰
۳ دستکش وینیل STM ۱۰۰ ۲۰ ۱۶،۵۰۰
۴ دستکش وینیل  MY GLOVE(مای گلاو) ۱۰۰ ۲۰ ۱۵،۵۰۰
دستکش وینیل آشپزی اپی پرفکت، دستکش وینیل اپی پرفکت
دستکش وینیل اپی پرفکت

یکی دیگر از محصولات تولیدی این شرکت دستکش نیتریل است. دستکش نیتریل مشکی یکی از اقلام مصرفی درصنایع مختلف از جمله صنایع رنگ و نقاشی، آرایشگری، باغبانی و غیره است.خرید اینترنتی دستکش نیتریل مانند وینیل خریدی مقرون به صرفه است که با سرچ(نمایندگی دستکش نیتریل) در اینترنت می توان دستکش نیتتریل مشکی اپی پرفکت را با قیمت هر بسته ۴۰ هزار تومان خریداری کرد.

دستکش نیتریل مشکی، دستکش نیتریل آرایشگری
دستکش نیتریل مشکی

نمایندگی فروش دستکش وینیل به عنوان نماینده بازار دستکش لاتکس ایران فعالیت می کند. دستکش یکبارمصرف وینیل بدون پودر با برندهای STM، اپی پرفکت، رویال، لیبرتون، حریر و درین عرضه می شود. خرید اینترنتی دستکش وینیل از تهران، اصفهان و سراسر ایران توسط این نمایندگی فروش انجام می شود. قیمت عمده دستکش وینیل ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

دستکش وینیل و انواع آن

دستکش های یکبار مصرف وینیل از پلی وینیل کلراید ساخته می شوند که به همین دلیل به نام دستکش وینیل شناخته شده اند. دستکش های وینیل بدلیل عاری بودن از لاتکس ضد حساسیت بوده و هم کاربرد پزشکی دارند و هم صنعتی. استفاده از آن برای کاربر بسیار ساده و حس راحتی بیشتر به همراه دارد. با سهولت تمام از دست خارج می شود.

این دستکش های قابلیت کشسانی پایینی دارند و در برابر پارگی مقاومت زیادی ندارند. اما برای کارهای پزشکی، سالن زیبایی و آرایشگری، شستشوهای روزانه، کارهای بهداشتی و مراقبتی، کار در صنایع غذایی و آشپزی بسیار مورد استفاده هستند. دلیل اصلی این رغبت عمومی راحتی کار با آن و مقرون به صرفه بودن است.

دستکش های نیتریل مشکی و وینیل به صورت گسترده ای در آرایشگاه ها کاربرد دارند، زیرا از مقاومت شیمیایی خوبی برخوردارند.

فروش عمده دستکش های وینیل، نیتریل و لاتکس

خریدهای عمده معمولا از نمایندگی ها انجام می شود که این امر می تواند در کاهش هزینه خرید مؤثر باشد. فروش دستکش وینیل و فروش دستکش نیتریل تبلیغاتی است که کمتر شنیده می شود و بیشتر فروش دستکش لاتکس به گوش می رسد. که دلیل این امر اشتباهی است که توسط عموم افراد رخ می دهد، زیرا انواع دستکش پزشکی را با نام دستکش لاتکس می شناسند.

دستکش لاتکس مشکی در واقع همان دستکش نیتریل با رنگ مشکی است، که در ایران در امور پزشکی کمتر و در صنایع بیشتر از آن استفاده می شود.

لیست قیمت دستکش وینیل

قیمت دستکش وینیل در سایت دستکش پزشکی ایران به عوامل متعددی مانند میزان خرید، برند مورد سفارش، گرماژ دستکش و همچنین میزان نرخ ارز بستگی دارد. با این حال در حال حاضر در نمایندگی فروش دستکش وینیل قیمت دستکش وینیل اپی پرفکت OP-PERFECT حدود ۱۷ هزار و ۵۰۰تومان است. فروش عمده دستکش وینیل STM نیز با قیمت حدود ۱۶هزار و ۵۰۰ تومان انجام می شود.

اما برای اطلاع از قیمت دقیق و موجودی های دستکش پزشکی با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی فروش دستکش وینیل

نمایندگی فروش دستکش وینیل و انواع دستکش پزشکی، انواع دستکش نیتریل مشکی، لاتکس، جراحی، نیتریل آبی را با برندهای گوناگون عرضه می کند. خرید مستقیم از تولیدکننده دستکش وینیل موجب می شود که این محصول با ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار گیرد.

مطلب پیشنهادی

بررسی قیمت تک فروشی دستکش

قیمت روز دستکش تکی | بررسی قیمت تک فروشی دستکش

قیمت تک فروشی دستکش در اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ چقدر می باشد؟ سلام، سایت بازرگانی رزمدیکال …

کانال تلگرام