تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / پخش دستکش وینیل با قیمت کارخانه

پخش دستکش وینیل با قیمت کارخانه

پخش دستکش وینیل توسط بازرگانی رزمد با قیمت کارخانه. بزرگ ترین تولیدکننده دستکش وینیل در خاورمیانه تولید کننده دستکش وینیل در ایران است. نمایندگی فروش دستکش وینیل قیمت دستکش وینیل حریر را ۱۹ هزار تومان اعلام کرده است. برای اطلاع از لیست قیمت دستکش وینیل و دستکش نیتریل با مدیریت فروش ما در ارتباط باشید.

تولید کننده دستکش وینیل در ایران

برای افرادی که نسبت به لاتکس حساسیت دارند دستکش وینیل گزینه بسیار مناسبی است. چرا که این دستکش ها فاقد مواد آلرژی زا هستند و جایگزینی مناسبی برای دستکش های لاتکس هستند. دستکش های وینیل برای تمام افراد هستند و این امکان را ایجاد می کنند تا دست ها آزادنه و چابک حرکت کنند. آنها نسبت به سایر دستکش های قیمت مناسب تری دارند. برای نمونه، قیمت دستکش وینیل حریر ۱۹ هزار تومان است.

دستکش های وینیل کاربردهای فراوانی در صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، پالایشگاهی و نفتی دارند. در حال حاضر پخش دستکش وینیل از طریق نمایندگی فروش دستکش وینیل حریر انجام می گیرد. واردکننده های دستکش وینیل نیز در تأمین بازار ایران نقش خود را دارند.

فروش عمده دستکش وینیل

دستکش های وینیل از PVC ساخته می شود. این ماده اولیه در ایران تولید می شود. تولیدکنندگان دستکش وینیل در ایران برای تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود مشکل چندانی نخواهند داشت و تولیدات داخلی بایستی قیمت مناسبی داشته باشند. چنانکه در بازار دیده می شود قیمت دستکش وینیل حریر نسبت به نمونه های خارجی دارای قیمت بسیار مناسب تری است.

نمایندگی فروش دستکش وینیل، تنها پخش دستکش وینیل بصورت عمده را انجام می دهد و به درخواست های خرید جزئی پاسخ نخواهد داد. برخی منابع نیز گزارش می دهند که ظرف چند ماه آینده واردات دستکش های خارجی مانند دستکش وینیل و دستکش نیتریل SPA ممنوع خواهد شد.

دستکش نیتریل

از دستکش های نیتریل در بسیاری از صنایع برای محافظت دست و جلوگیری از انتقال آلودگی می توان بهره برد. فرمولاسیون به کار رفته در این دستکش ها باعث شده که دستکش نیتریل نسبت به لاتکس و وینیل مقاومت بالاتری داشته باشد. دستکش های نیتریل معمولا رنگی هستند که رنگ های روشن تر آن بیشتر در امور پزشکی و درمانی و رنگ های تیره آن در امور آزمایشگاهی و صنایع استفاده می شود.

دستکش نیتریل مشکی از طریق نمایندگی فروش دستکش نیتریل قابل خرید است. دستکش نیتریل مشکی در آزمایشگاه ها و سالن های زیبایی طرفداران زیادی دارد. برای خرید اینترنتی دستکش نیتریل می توانید با ما در تماس باشید. همچنین برای آگاهی از لیست قیمت دستکش نیتریل مشکی و چگونگی ثبت سفارش آن برای مراکز زیبایی و فروشگاه های لوازم آرایشگری با بازرگانی رزمد در تماس باشید.

نمایندگی فروش دستکش وینیل

با توجه به بودجه ای که صنایع مختلف برای لوازم مصرفی خود در نظر می گیرند جای تعجب نیست که استفاده از دستکش وینیل محبوبیت زیادی داشته باشد. این دستکش ها بسیار مقرون به صرفه هستند. تولید کننده دستکش وینیل در ایران این نوع دستکش ها را ارزان تر از نمونه های خارجی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

قیمت فروش عمده دستکش وینیل رویال در بازار دستکش پزشکی ایران ۱۷ هزار تومان است. مراکز پخش دستکش وینیل انواع دستکش های خارجی را نیز مانند دستکش وینیل MRS و دستکش وینیل STM عرضه می کنند.

پخش دستکش وینیل با قیمت کارخانه

تولید کننده دستکش وینیل روزانه چند هزار کارتن دستکش وینیل را روانه بازار می کند. نمایندگان فروش دستکش وینیل وظیفه پخش دستکش وینیل را دارند. اما شما می توانید از طریق بازرگانی رزمد دستکش وینیل حریر را به قیمت کارخانه خریداری نمایید. دستکش نیتریل مشکی و آبی از دیگر تولیدات داخلی است که با افزایش تولیدات دستکش پزشکی در ماه های آینده واردات دستکش وینیل، دستکش لاتکس و دستکش نیتریل SPA احتمالا ممنوع خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش دستکش نیتریل بدون پودر

شرایط فروش فوق العاده نمایندگی های فروش دستکش نیتریل چیست؟برندهای دستکش نیتریل مالزی در بازار …

کانال تلگرام